Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rośnie niezadowolenie Polaków z prezydentury Andrzeja Dudy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2020 r. o 12:22 Powrót do artykułu
„Myślę, że możemy zawrzeć umowę na LNG w ciągu najbliższych 15 minut”, powiedział do Prezydenta Dudy Donald TRUMP . „Czy masz kogoś do negocjacji? Zajmie to około 15 minut. ” - To już wiecie dlaczego PSL i Tusk opóźniali budowę gazoportu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natrętna jednostronna propaganda w DW świadczy o jednym - sytuacja KIdawy jest podbramkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chciałem panu podziękować za program 500+. Jestem ojcem piątki dzieci. Gdyby nie pański rząd, moja córka by nie studiowała”. Mężczyzna w Łowiczu na spotkaniu z Prezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę, ktoś tu z PiSsu niezłe pieniądze zarabia za spamowanie komentarzy. Styl wprawdzie drewniany i powtarzalny, ale ilość i czujność robi wrażenie. Jak przystało na partyjnego, radzieckiego czekistę ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co przypomnieli co obiecał..? Oj tam oj tam to było wtedy.. Ważne, że odkrył w nas wszystkich domieszkę krwi żydowskiej.. Jest podstawa do ustawy 447, paszport RP można dać gwiazdę z tyłu..okładki. Nie to żebym był prosemicki, ale z opowiadań dziadków wielu tę krew to w środku i na rękach..miała.. W drugą stronę parząc ..Beria..Krwawa Luna.. Andrzej w jednym jest dobry lubi się przemieszczać i kazania głośne. A Kidawa miała szanse, gdyby się nie przemieszczała i nie otwierała ust. Jakiś ciuch fajny i zero tekstów, smajla..budyń miała lepszy. A propos to nie jego rząd dał 500.. Jarka pomylić z Andrzejem, wstyd.. To jak nie odróżniać Grodzkiej od Biedronia, Bekli od Aleksandra, Hrabiny Komorowskiej od Jolanty..co z tym narodem, Budka i Schetyna to też tylko rodzina. Ja rozumiem te 500 ale mniej trzeba pić.. Ja nie mam dzieci za 2,5 tysiaka ale mamy wybór prosty. Kabaretowa wersja rozbudowana po Bronku- Kidawa Dużo ściemy i fajne memy, mnóstwo kasy na wycieczki i drożyznę podatkową- Andrew Zatkać wybite okno starymi gaciami, dyktą, czy słomą,deską z palety, a może krowską kupą, jest dylemat. Powyższe porównania nie dotyczą wymienionych osób, są tylko dobitnym obrazem skali problemu. Czy to prawda w plotce, że podobno Jarosławowi kota też podpisał? To ważne, wtedy u mnie ma - 100% Wolę na kota zagłos..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chciałem panu podziękować za program 500+. Jestem ojcem piątki dzieci. Gdyby nie pański rząd, moja córka by nie studiowała”. Mężczyzna w Łowiczu na spotkaniu z Prezydentem
Ja jakoś studiowałem w czasach bez 500+, dwa kierunki jednocześnie na studiach dziennych, działałem w samorządzie studenckim i pracowałem na pełen etat na infolinii w biurze obslugi klienta. Rano jechałem na uczelnie na zajęcia - głównie ćwiczenia, bo na wykłady nie starczało już czasu. Zaglądałem do samorządu, chodziłem na zebrania, udzielałem się. Jechałem na 16 do pracy i ptracowałem do północy, potem bus pracowniczy mnie odwoził do domu. Ojciec na mnie nigdy nie płacił alimentów pomimo zasądzonych wyrokiem sądu, byłem na utrzymaniu matki z jednej skromnej pensji mieszkając z nią na stancji po rozwodzie, a później sam coś zarabiałem już. A panu (być może podstawionemu) ze spotkania gratuluję rozsądku i płodności. Nie ma to, jak wiedzieć, że mnie nie stać a mimo to najebać bachorów i potem płakać, jakie to państwo jest okropne dla obywatela. I dzisiaj te śmiecie w TVPiS mówią o takich ja ja per "pseudoelity", bo własną pracą jakieś życiowe perspektywy sobie wyrobiłem, choć nie zarabiam nie wiadomo ile, to mam co do gara włożyć. O to cała prawda o socjalu w Polsce, każdy nierób wystawia łapę po darmoszkę, ale żeby dupę ruszyć do pracy to nie ma komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto głosuje przeciw oczywiście nie Polak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TWARDA DECYZJA PREZYDENTA i .... Yad Vashem przeprasza za historyczne błędy podczas Forum zorganizowanego przez Kantora w Jerozolimie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalista od marketingu GW: - "Na zamknięte spotkania z kandydatką Kidawą-Prompter przychodzi jakieś 80 osób, z czego 70 to lokalni działacze partii. Oni na takie spotkania przychodzą, by się z Kidawą poprzytulać, zrobić selfie, by potem pokazać jak są ustawieni".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chciałem panu podziękować za program 500+. Jestem ojcem piątki dzieci. Gdyby nie pański rząd, moja córka by nie studiowała”. Mężczyzna w Łowiczu na spotkaniu z Prezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Myślę, że możemy zawrzeć umowę na LNG w ciągu najbliższych 15 minut”, powiedział do Prezydenta Dudy Donald TRUMP . „Czy masz kogoś do negocjacji? Zajmie to około 15 minut. ” - To już wiecie dlaczego PSL i Tusk opóźniali budowę gazoportu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuję TOWARZYSZU REDAKTORZE - zadanie wykonane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chciałem panu podziękować za program 500+. Jestem ojcem piątki dzieci. Gdyby nie pański rząd, moja córka by nie studiowała”. Mężczyzna w Łowiczu na spotkaniu z Prezydentem
To nie mężczyzna, tylko dzieciorób. Mężczyzna wziąłby się do roboty, żeby utrzymać i wykształcić dzieci, które spłodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Myślę, że możemy zawrzeć umowę na LNG w ciągu najbliższych 15 minut”, powiedział do Prezydenta Dudy Donald TRUMP . „Czy masz kogoś do negocjacji? Zajmie to około 15 minut. ”
  Jak coś masz, to wiadome jest, że chcesz to sprzedać. A jak jeszcze kupujący jest w ciebie wpatrzony, jak w obrazek, to nie dziwne, że negocjacje potrwają kwadrans. Nie widzisz, że Polska jest wasalem Stanów? Zamiast rozwijać współpracę europejską, to liczymy na dobrego Wuja Sama. Debilizm!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak podaje CBOS, z działalności głowy państwa zadowolonych jest 57 proc. pytanych osób, ale gazeta i tak głupoty napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuję TOWARZYSZU REDAKTORZE - zadanie wykonane. Sztandar Ludu żyje ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą" .- Goebbels
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIZY DO USA ZNIESIONE   ? - a tylu wcześniej BOLKÓW, ALKÓW, BRONKÓW nie dało rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś twierdzi, że Komorowski jest mądrzejszy od Andrzeja Dudy (wiele minusów przy komentarzu z głupimi wypowiedziami Komorowskiego, gdy był prezydentem) to naprawdę trudno dyskutować. Komorowski swoimi głupimi, nieprzemyślanymi wypowiedziami i zachowaniem przynosił Polsce i Polakom WSTYD. M.in. dlatego przegrał wybory w 2015 r. z mało znanym wówczas Andrzejem Dudą. Jeśli ktoś myśli, że Komorowski był całkowicie niezależnym prezydentem to proszę o podanie ważnej ustawy rządu PO-PSL, którą Komorowski zawetował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie patrząc Andrzej Duda to najlepszy kandydat, nareszcie ktoś dorze reprezentuje nasze Państwo, nie ma wstydu, inteligentny, wykształcony, elokwentny na poziomie - to merytorycznie podchodząc najlepszy kandydat i najlepszy prezydent ostatnich 30 lat. Ponadto gwarantuje niezawisłość Polski, czego nie gwarantują inni kandydaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...